DME-R1200
ALPINE
Digitális visszapillantó tükör lakóautókhoz és lakóautókhoz
Az Alpine kifejlesztette a tökéletes megoldást: a DME-R1200 - egy digitális visszapillantó tükör, amely beépített 12" Full HD monitorral rendelkezik, és a jármű hátuljára szerelt nagy felbontású HDR kamera képeit jeleníti meg. A tiszta videóképeken keresztül láthatja a lakóautója vagy lakóautója mögötti forgalmi viszonyokat, valamint (kikapcsolt állapotban) analóg visszapillantó tükörként használhatja a hátul utazók és háziállatok ellenőrzésére. Ez nagymértékben növeli a vezetés biztonságát és kényelmét.
  • LCD mérete: 11,8 hüvelyk (29,9 cm)
  • LCD felbontás: 1920 x 440 képpont Full HD
  • Kamerapixelek: 2 millió
  • Kamera objektív szöge: V: 55°
  • Kamera képkockasebesség: 28 fps
  • Kamera F-értéke: 1.8
  • Kamerakábel hossza: 6 m
  • Opcionálisan 10 m-es hosszabbító kamerakábel kapható (KWX-DM01)
  • Tápellátási feszültség: 12 V (névleges 15,4 V)
  • Működési hőmérséklet: -20°C és 60°C között
  • Tárolási hőmérséklet: -40°C és 85°C között
  • Digitális tükör mérete: 307 x 88,4 x 34,7 mm
  • Külső hátsó kamera mérete: 40 x 30,3 x 41,7 mm